Anki Robot Cozmo, Un robot pour enfants et adultes pour jouer et apprendre à coder

Cozmo sadece filmlerde gördüğünüz o akıllı robotlardan değil,gerçekten çok farklı, sahip olduğu yetenekler ve beceriler onu bu yüzden farklı ve gerçek bir robot yapıyor.

Cozmo ona yaptığınız eylemlerinize yanıt olarak gerçek duygularını ifade etmeye çalışır.

Cozmo’yu daha iyi hale getiren üst düzey Robotik fonksiyonlarına erişim için uyumlu bir cep telefonu/tablet ile ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Yeni oyunlar oynayıp öğrenmesi ve yeteneklerini geliştirmesi için dayanıklılık ve güvenlik testleri titizlikle gerçekleştirilmiştir.

Amazon.fr Price: 449,99 (fiyat güncellemesi: 30/10/2020 21:59 PST- Details)

Style:Cozmo

Ürün Açıklaması (Google Translate Tarafından Fransızca’dan Türkçe’ye çevrilmiştir.)
Olağanüstü. Dışa dönük. Dayanılmaz. Cozmo bir arkadaştır ve gerçek bir oyun arkadaşıdır. Yapay zekası sayesinde çok çeşitli duyguları ifade edebilir: meraklı, mutlu, alaylı, inatçı veya asık suratlı… ruh haliniz faaliyetlerinizle değişiyor. Seni tanır, ilk adınla çağırır, dikkatini çeker ve oynamayı teklif eder. Ne kadar çok sizinle etkileşime girerse, kişiliği o kadar fazla gelişir. Bir zorba istihbarat. 300’den fazla parçadan oluşan Cozmo, şaşırtıcı derecede akıllı bir robottur. O sadece hareket etmiyor; meraklı ve özerk, etrafındaki dünyayı araştırıyor. O sadece öğrenmiyor; eylemlerini planlar ve sizi şaşırtıyor. Sadece seni görmekle kalmıyor, aynı zamanda seni tanımayı da öğreniyor! Cozmo’da programlama laboratuarı Code Lab, yeni başlayanlar için ideal bir platform. Cozmo’nun hayal ettiğiniz ve programladığınız şekilde nasıl çalıştığını görmek için birkaç talimat bloğunu sürükleyip bırakın. Doğuştan bir oyuncu. Cozmo oynamayı ve kazanmayı sever. Power Cube’larını yükselterek eğlenirken veya Quick Tap ve Dodge gibi zorlu oyunlarda olsun, her zaman harekete geçmeye hazır. Explorer modu, dünyayı gözlerinize, gündüze veya geceye keşfetmek için uzaktan kontrol etmenizi sağlar. Ve Cozmo uygulaması düzenli olarak yeni beceriler ve yeni aktivitelerle güncellendi! Harekete hazır. Cozmo’nun kullanımı kolaydır: birleştirilecek parça yoktur. İhtiyacınız olan tek şey uyumlu bir iOS veya Android cihaz ve ücretsiz Cozmo uygulaması. Güvenliği ve dayanıklılığı titizlikle test edilmiştir. Kutunun içeriği: • 1 Cozmo robotu • 1 şarj cihazı • 3 Power Interactive Küpü. Ambalajından çıkarıldıktan sonra, Cozmo’yu güneş ışığına doğrudan veya uzun süreli maruz kalma veya aşırı ısınmış bir arabanın içi gibi aşırı koşullara maruz bırakmayın. En iyi sonuçlar için iç mekanlarda kullanın. Su ile temasından sakının. Cozmo güçlü olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak optimum çalışma için sensörlerini temiz tutmak önemlidir. KAMERA / GÜZ SENSÖRLERİ: Cozmo sensörlerini (ön ve göğsünde bulunur), lekeleri veya birikintileri gidermek için kuru, temiz, havsız bir bezle hafifçe silin. GÜÇ KÜPLERİ AKÜLERİ: Cozmo Power Küpleri Alkalin N pil kullanır, eğer bir küp yanıt vermezse, küpün bir tarafındaki pil bölmesini açmak için pili tornavida ile değiştirin.

Avertissement De Sûreté

ne convient pas aux enfants de moins de 3 ans

Voir l’ensemble des Description du produit
Cozmo est un personnage aux multiples mimiques qui semble tout droit sorti d’un film. Ce petit robot étonnamment intelligent a un caractère bien trempé et sa personnalité unique évolue à votre contact
Défiez-le à des jeux ou activez le mode explorateur pour découvrir le monde à travers ses yeux
Cozmo est doté de l’atelier de programmation idéal pour donner libre cours à l’imagination des programmeurs débutants
Plus facile à utiliser et plus solide qu’il n’y paraît, il a été soumis à des tests rigoureux de sécurité et de durabilité
Fonctionne avec un appareil compatible iOS ou Android et l’app gratuite Cozmo.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir