Garmin – Forerunner 735XT – Montre GPS Multisports avec Cardio Poignet (Ecran : 1,23 pouces) – Noir/Gris

Çoklu spor özellikleri ve bilekten kalp atış hızı ölçümü ile GPS Koşu Saati

  • Kalp atış hızını bilekten ölçer¹, böylece yarış günlerinde daha özgürce koşabilirsiniz
  • Yerle temas süresi, denge, adım uzunluğu, dikey oran ve daha fazlası dahil olmak üzere gelişmiş koşu, bisiklet ve yüzme dinamikleri² sağlar
  • VO2 max tahmini, laktit asit eşiği³, yarış tahmincisi ve mola danışmanı özelliklerini sunar
  • Bağlı özellikler4: Akıllı bildirimler, Garmin Connect™’e otomatik yüklemeler, LiveTrack ve daha fazlası

Amazon.fr Price: 237,71 (fiyat güncellemesi: 28/10/2020 21:44 PST- Details)

Style:Sans ceinture cardio-fréquencemètre  |  Couleur:Noir – Gris

Çoklu spor özellikleri ve bilekten kalp atış hızı ölçümü ile GPS Koşu Saati

  • Kalp atış hızını bilekten ölçer¹, böylece yarış günlerinde daha özgürce koşabilirsiniz
  • Yerle temas süresi, denge, adım uzunluğu, dikey oran ve daha fazlası dahil olmak üzere gelişmiş koşu, bisiklet ve yüzme dinamikleri² sağlar
  • VO2 max tahmini, laktit asit eşiği³, yarış tahmincisi ve mola danışmanı özelliklerini sunar
  • Bağlı özellikler4: Akıllı bildirimler, Garmin Connect™’e otomatik yüklemeler, LiveTrack ve daha fazlası
  • Connect IQ™ mağazamızdan ücretsiz saat yüzleri, uygulamalar ve daha fazlası ile özelleştirin

 

Hepsini Yapıyordunuz, Artık Saatiniz De Yapıyor

Forerunner 735XT ile dün olduğunuzdan daha iyi bir sporcu olun. Çoklu spor özelliklerine sahip bu GPS Koşu Saati, egzersiz için gelişmiş veriler ve yarış günlerinde daha hafif bir yük isteyen sporcular içindir. Daha küçük yapısı ve rahat bandı ile 735XT, sizi iş hayatından antrenmana taşıyacak ideal saattir. Ücretsiz çevrimiçi fitness topluluğumuz Garmin Connect’e ücretsiz yüklemeler gibi bağlı özellikler4, istatistiklerinizi ve zaferlerinizi sosyal medya aracılığıyla paylaşmanıza izin verir.

Koşu, Sprint, Yüzme, Bisiklet, Triatlon

Rutin etkinlikleriniz, rutinden başka her şeydir. Forerunner 735XT, koşu (iç / dış mekan), bisiklet (iç / dış mekan), yüzme (havuz / açık su), kros kayak, kürek sporları, yol koşusu, doğa yürüyüşü ve güç egzersizi için dahili aktivite profilleri sayesinde sporlar arasında kolayca geçiş yapmanıza imkan tanır.

Brick antrenmanları ve du/triatlon yarışlar için otomatik çoklu spor özelliği tek bir tuşa basarak sporlar arasında geçiş yapmanıza izin verir. 735XT, koşu, bisiklet, hatta havuzda yüzme antrenmanları için gelişmiş antrenmanlar ile uyumludur. Kendi özelleştirilmiş antrenmanlarınızı oluşturun ya da Garmin Connect’ten ücretsiz olarak indirin. Daha sonra geçmiş çabalarınızı özel bir uygulamada inceleyin ya da daha fazla motivasyon için aileniz veya arkadaşlarınız ile paylaşın.

Bilekten Kalp Atış Hızı Monitörü, Nabzınızı Tutar

Forerunner 735XT, sahip olduğu dahili Elevate™ kalp atış hızı teknolojisi ile kalp atış hızını¹ bileğinizden ölçer. Bu, başlangıç çizgisine gelmeniz gerektiğinde daha özgürce koşabileceğiniz anlamına gelir. Böylece kalp atış kuşağınızı ve dakika başına atış sayısını gerçek zamanlı ve renkli bir grafik üzerinde görmek için göğsünüzden bir kayış bağlamanıza gerek kalmaz.

Kalbinize De Egzersiz Yaptırın

Bilekten kalp atış hızı ölçümü, yarış günlerindeki ihtiyaçlarınıza uygun olabilir, ancak egzersiz ve toparlanma söz konusu olduğunda daha gelişmiş veriler isteyebilirsiniz. Forerunner 735XT ile birçok opsiyona sahipsiniz. İşte bir kalp atış hızı kayışı ilavesiyle elde edeceğiniz gelişmiş ölçümlerden bazıları:

  • Yerle temas süresi, denge, adım uzunluğu ve daha fazlası dahil olmak üzere koşu dinamikleri²
  • VO2 max tahmini, laktit asit eşiği³, yarış tahmincisi ve mola danışmanı özellikleri
  • Yüzme için su altında kalp atış hızı ölçümü5

Kanıtlayın

Strava Live Suffer Score entegrasyonu ile döktüğünüz ter karşılığında popülaritenizi arttırın. Strava Suffer Score, bir antrenman sırasındaki kalp atış hızınızı analiz ederek toplam aktivite eforunuz üzerinden sizi bir sıralamaya sokar. Bir 735XT satın alarak Strava Premium için 60 günlük deneme süresi elde edersiniz, böylece efor skorunuzu görerek kendinizi her zamankinden daha ileriye gitmek için zorlayabilirsiniz. Harcadığınız eforun bir değeri var, öyleyse bunu kullanın.

Bağlanın ve Özelleştirin

Akıllı bildirimler4, Garmin Connect’e otomatik yüklemeler4 ve LiveTrack özellikleri, 735XT’yi sporcular için ideal spor saati yapar. Uzun bir bisiklet sürüşünde ya da koşu sırasında telefonunuzu çantanızda ya da cebinizde taşıyın ve tüm bildirimlerinizi bileğinize alın, böylece bildirimlere cevap vermeyi ya da harekete devam etmeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, Garmin Connect™ Mobile’in koşularınızı ve antrenmanlarınızı paylaşma kabiliyeti sayesinde, mutluluğa ulaşmak yalnızca yan yana olmakla sınırlı değil. Ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, aileniz ve arkadaşlarınız antrenmanlarınızı görüntüleyebilir ve yorum yapabilir. Dahası, Connect IQ’dan ücretsiz saat yüzleri, uygulamalar ve veri alanları ile özelleştirerek 735XT’yi gerçek anlamda kendi saatiniz yapabilirsiniz.

Terinizin Hakkını Alın

Aktivitelerinizi planlayıp kaydederek paylaşabileceğiniz ücretsiz çevrimiçi topluluğumuz Garmin Connect ile kat ettiğiniz kilometrelerden daha fazlasını alın. Dününüzü yenin — zaferlerinizi kaydederiz, böylece hepsini tek bir noktadan görüntüleyebilirsiniz. İstatistik ve alışkanlıklarınıza bağlı olarak hareket ipuçları ve sağlık bilgileri gibi dijital tavsiye bilgileri6 alın. Meydan okumak ya da yarışmak için diğer kullanıcılar ile iletişim kurun. Uyumlu mobil cihazınızda sunulur.

Birkaç Ekstra Daha

Tıpkı sizin gibi Forerunner 735XT de tüm gün boyunca çok çalışır. Bu saat, tüm gün boyunca adımlarınızı yaktığınız kalorileri ve uykunuzu denetleyen Activity Tracking¹ özelliği sayesinde mola zamanlarınızda da partneriniz olur. Ayrıca Varia™ bisiklet farkındalık serimizde yer alan , arka görüş radarı, akıllı bisiklet farları ve Varia Vision™ ön ekran gibi cihazlar ile de uyumludur.

¹Activity Tracking doğruluğu

²HRM-Run™ ya da HRM-Tri™ monitör ile kullanıldığında; bazı modellere dahildir, diğerlerinde ayrı olarak satılır.

³Göğüs kayışlı bir kalp atış hızı monitörü ile kullanıldığında.

4 Uyumlu bir akıllı telefon ile eşleştirildiğinde

5HRM-Swim™ ya da HRM-Tri monitörü ile kullanıldığında; bazı modellere dahildir, diğerlerinde ayrı olarak satılır.

6Activity Tracking özelliklerini kullanan Garmin Connect müşterileri için sunulur.

Description du produit

Améliorez vos performances avec la Forerunner 735XT. Cette montre GPS multisports est destinée aux triathlètes et aux runners à la recherche d’une montre perfectionnée et légère pour la compétition. La mesure de la fréquence cardiaque se fait au poignet grâce à la technologie Garmin Elevate . Il suffit d’ajouter une ceinture cardio compatible pour accéder aux fonctions d’analyse, comme les Running Dynamics1 et autres mesures détaillées3. La montre intègre les profils d’activité course à pied, cyclisme, natation, triathlon etc. et la fonction multisports automatique vous permet de passer d’un sport à un autre d’une simple pression de bouton. La 735XT est connectée : Smart Notifications2, transferts automatiques2 des données ainsi que le LiveTrack. Elle est compatible Connect IQ ce qui permet de télécharger gratuitement des cadrans personnalisés et des applications, comme le score d’endurance « Strava Suffer Score ».

Contenu du coffret

Forerunner 735XT, manuel, clip de chragement/transfert de données

Cliquez-ici pour vous assurer de la compatibilité de ce produit avec votre modèle
Cardio poignet Garmin Elevate. Résolution d’affichage: 215 x 180 pixels
Cycling Dynamics4 (analyse du pédalage), Swimming Dynamics7 (analyse de la nage) et Running Dynamics1 (analyse de la foulée)
VO2 Max, seuil lactique2, prédicteur de course et aide à la récupération
Téléchargement automatique des données vers Garmin Connect Mobile, suivi en temps réel
Personnalisez votre montre en téléchargeant des champs de données, des cadrans de montre, des widgets et des applications depuis votre smartphone

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir