Logitech G POWERPLAY, Tapis de Souris Gamer, Système de Charge Gaming sans Fil Powerplay, Compatible avec les Souris…

KUTU İÇERİĞİ (Mouse paket içeriğine dahil değildir)

  • POWERPLAY Tabanı
  • POWERCORE Modülü
  • Sert Oyun Mouse Pad’i (G440)
  • Kumaş Oyun Mouse Pad’i
  • USB kablosu
  • Kullanıcı belgeleri

Amazon.fr Price: 125,98 (fiyat güncellemesi: 25/10/2020 21:20 PST- Details)

Etiketler:

 

Oyun Oynama Deneyiminde Devrim

Entegre POWERPLAY ve LIGHTSPEED teknolojisiyle Logitech G, yüksek performanslı kablosuz oyun oynama önündeki engelleri kaldırdı. Komut gecikmesi, kablosuz bağlantısının kesilmesi ve bitmiş piller artık geçmişte kaldı. Gelişmiş bilim ve rakipsiz tasarımla ulaşılan kablosuz bağlantı, PC’de oyun oynamanın geleceğidir.

Sonsuz Güç

POWERPLAY, siz oyun oynarken bile uyumlu Logitech G mouse’unuzun şarjını devamlı dolu tutarak özgürce oynamanızı sağlar.

Kablosuz Şarj Teknolojisi

Yenilikçi elektromanyetik rezonans uygulamasıyla POWERPLAY tabanı, yüzey kısmında bir enerji alanı oluşturur. Bu, geniş bir yüzey alanında devamlı şarj etmeyi mümkün kılar.

POWERCORE™ Modülü

POWERPLAY enerji alanı, uyumlu kablosuz oyun mouse’larına manyetik olarak takılan POWERCORE modülü tarafından şarj akımına dönüştürülür. Sadece yerleştirin ve çalıştırın. İşte bu kadar basit. Korkusuzca grup kurun, derecenizi yükseltin, sevdiğiniz şeyi gönlünüzce yapın ve sonsuza kadar tekrarlayın.

Entegre Güç ve Bağlanabilirlik

POWERPLAY şarj akımı ve entegre LIGHTSPEED kablosuz alıcıya tek bir kabloyla güç sağlanır. Bu da en hızlı ve güvenilir bağlantı için LIGHTSPEED bağlantısını mouse’unuzun hemen yanına konumlandırır ve kablosuz alıcı için ek bir USB bağlantı noktası ihtiyacını ortadan kaldırır.

LIGHTSPEED™ Kablosuz Teknolojisi

Logitech G, en yüksek performanslı kablosuz oyun oynama deneyimini sunmak için LIGHTSPEED kablosuz teknolojisini icat etti.

Oyunla Birlikte Değişen RGB

G logosu, birçok oyunda oyun içi eyleme yanıt veren harika LIGHTSYNC RGB rengiyle aydınlatılır. Logitech Gaming Software’i (LGS) kullanın ve 16,8 milyon renge varan seçeneklerle aydınlatma renginizi ve animasyonlarınızı belirleyin. Bütünleşmiş bir görünüm ve his için aydınlatma efektlerini Logitech G klavyeleri, hoparlörleri ve kulaklıklarıyla bile senkronize edebilirsiniz.

Kumaş ve Sert Oyun Mouse Pad’leri

Tercih ettiğiniz yüzeye göre performansınızı ayarlayın. Hem kumaş hem sert pedlere sahip bu mouse pad’i ihtiyacınıza göre değiştirerek kullanabilirsiniz. POWERPLAY tarzınıza anında uyum sağlar.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir