samyang Objectif 35/1,4 DSLR autofocus Sony E Plein Format Photo Objectif lichs tärke F1.4, Objectif Grand Angle Noir

Ürün Özellikleri
E-Mount Lens / Tam Çerçeve Biçimi
Diyafram Aralığı: f / 1,4 ila f / 16
İki Asferik Elemanı, İki İK Elementi
Ultra Çok Kaplamalı
Doğrusal Süper Sonik Motorlu AF Sistemi
İç Odaklama Tasarımı
Dokuz Bıçak Diyafram

Amazon.fr Price: 539,90 (fiyat güncellemesi: 23/10/2020 20:11 PST- Details)

Etiketler:

 

Samyang 35mm F / 1.4 Genel Bakış
Geniş, geniş açılı odak uzaklığı ile parlak bir maksimum diyafram açıklığı, Samyang AF 35mm f / 1.4 FE, tam çerçeve Sony E-mount aynasız kameralar için çok yönlü bir asal lenstir. Genel geniş açılı görüş alanı, çok çeşitli nesnelerin fotoğrafını çeker ve düşük ışık koşullarında çalışan hızlı f / 1,4 maksimum diyafram açıklığı ve aynı zamanda sığ alan derinliği tekniklerinde çalışmayı sağlar. Optik tasarım, açıklık aralığı boyunca yüksek bir keskinlik ve netlik derecesi elde etmek için küresel aberasyonları bastırmak için bir çift asferik eleman ve iki yüksek refraktif indeks elemanı içerir. Güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken artan kontrast için parlama ve gölgelenmeyi kontrol etmek için Ultra Çok-Kaplama da uygulanmıştır. Lensin Doğrusal Süper sonik Motoru, hızlı ve hassas odaklama performansı için Sony fotoğraf makinelerinin AF sistemleriyle birlikte çalışır. Ek olarak, dokuz bıçaklı dairesel diyafram pürüzsüz, yuvarlak bokeh katkıda bulunur.
Bu hızlı geniş açılı asal, tam çerçeve Sony E-mount aynasız kameralar için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda 52,5 mm eşdeğer odak uzaklığı sağladığı APS-C modelleri ile de kullanılabilir.
Parlak f / 1,4 maksimum diyafram, düşük ışık koşullarında öne çıkar ve ayrıca seçici odak teknikleriyle çalışmak için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
İki asferik eleman ve iki yüksek refraktif indeks elemanı, gelişmiş keskinlik, çözünürlük ve netlik için küresel sapmaları ve bozulmaları kontrol etmeye yardımcı olur.
Artan kontrast ve nötr renk dengesi için parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak amacıyla tek tek elemanlara Ultra Çok-Kaplama uygulanmıştır.
Entegre Lineer Süper Sonik Motor (LSM) otofokus sistemi, Sony kameraların hızlı, doğru ve hassas AF kontrolü için odaklama sistemleri ile birlikte çalışır.
Dahili odaklama tasarımı, kullanım sırasında lensin toplam uzunluğunu korur ve ayrıca, odaklama sırasında filtre halkası ve mercek haznesinin dairesel polarizörler ve kademeli ND filtreleriyle çalışmak için dönmesini önler.
Yuvarlatılmış dokuz kanatlı diyafram, pürüzsüz ve hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Alüminyum alaşımlı gövde hem hafif hem de dayanıklıdır.

Contenu du coffret

Optique

Cliquez-ici pour vous assurer de la compatibilité de ce produit avec votre modèle
Autofocus Objectif convient pour capteur plein format et APS-C pour Sony E connexion
Objectif à focale fixe de 35 mm et de lumière épaisseur de 1,4, idéal dans les situations de prise avec des conditions de lumière difficiles
Motifs coups d’image sans reflets, une l’aberration chromatique, butterweiches bokeh
Revêtement multicouche de la lentille éléments (ultra multi Coating), autofocus rapide
Contenu de la livraison : 1 x Samyang AF 35/1,4 Reflex numérique autofocus objectif pour Sony E, 1 x sac de protection, 1 x couvercle de protection, 1 x pare-soleil
Angle de champ: 65.5° / 45.2° (APS-C)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir