Superdrive – Volant Drive Pro GS700 pour PS4 – Xbox One – PC et PS3

Metal vites değiştirme dingilleri, vites kolu ve 2 pedal pedallı PS4 / XBOX ONE / PS3 için Direksiyon.
Kablolu volan, 270 ° dönüş, çift titreşimli motor.
Hassasiyet ayarı ve buton programlama.

Amazon.fr Price: 99,99 (fiyat güncellemesi: 30/10/2020 21:59 PST- Details)

Etiketler:

 

Ürün Açıklaması (Google Translate)

Drive Pro Sport direksiyon, Playstation 4 / PS4 Slim / PS4 Pro / XBOX ONE / PS3 yarış oyunlarını oynamak için temel aksesuardır.
Pedallar, vites değiştirici (+/-) ve vites değiştirme pedalları ile donatılmış bu yarış tekerleği tamamlandı ve çift titreşimli motoru sayesinde size sürükleyici yarış hissi verecek.
Tamamen ayarlanabilir, tuşları, kürekleri ve pedalları doğrudan direksiyon simidinde veya oyunun joystick konfigürasyon menüsünde programlayın.
Tüm çizgilere uyum sağlamak için 3 hassasiyetle (düşük, orta veya yüksek) 270 ° dönme ekseni.
Ergonomik şekli sayesinde direksiyonunuzu 5 vantuzlu veya dizlerinizle bir masaya kolayca takın, direksiyonunuzu takın ve gidin.
Bağlanması kolay, direksiyon simidini konsolunuza ve kontrol cihazınıza (PS4 / Xbox One / PS3) bağlayın, konsolunuzu çalıştırın ve direksiyon simidindeki “Ev” düğmesine basın.
Drive Pro spor direksiyon simidi, piyasadaki tüm oyunlarla (PS4 / Xbox One / PS3) uyumludur: GT Sport Gran Turismo Spor – Forza motor sporları 7/8 – Sürücü kulübü – Proje Arabaları 2 – Forza Horizon 4 – F1 Formula 1 18 – Hızlı geri ödeme ihtiyacı – Asseto Corsa – V Rally – Ride 3 – Grip – Dakar 18 – veya GTA V ve Çiftçilik Simülatörü

Amazon.fr

PS4 / XBOX ONE / PS3 için metal vites kollarına, vites koluna ve 2 pedal pedalına sahip direksiyon simidi Kablolu volan, 270 ° dönebilen, çift titreşimli motorlu Duyarlılık ayarı ve düğme programlama Vantuzları ile masaya sabitlenip, kavisli tabanı doğrudan tutamağa takılarak uyluklara yerleştirilebilir

Metal vites değiştirme dingilleri, vites kolu ve 2 pedal pedallı PS4 / XBOX ONE / PS3 için Direksiyon.
Kablolu volan, 270 ° dönüş, çift titreşimli motor.
Hassasiyet ayarı ve buton programlama.
Hem vantuzlu bir masaya sabitlenebilir hem de kavisli tabanı sayesinde uyluklara yerleştirilebilir.
Doğrudan denetleyiciye ve konsola bağlanır ve pazardaki tüm oyunlarla uyumludur: Gran Turismo Sport, Forza Motor Sport 7, Project Cars 2, F1 2018, Hız İhtiyacı, Kir, WRC … ve hatta GTA V veya Tarım simülatörü.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir